VANSAN YÖNETİM KURULU

Can Ertöz

Yönetim Kurulu Başkanı

Can Ertöz, Makine Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra iş hayatına Vansan Makine Sanayi A.Ş.’de başlamıştır. 1964 yılında İzmir’de kurulmuş olan şirket bünyesinde üretim, pazarlama, ihracat organizasyonlarının geliştirilmesinde aktif bir rol üstlenmiştir. Can Ertöz, halen Vansan Makine Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Ali Nalbantoğlu

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ali Nalbantoğlu, Turkven’e katılmadan önce, Och-Ziff Capital Londra ofisinde gelişmekte olan piyasalar girişim sermayesi grubunda görev yapmıştır. Öncesinde, Goldman Sachs Londra ofisinde teknoloji, medya ve telekom sektörlerinde ve JP Morgan New York ofisinde birleşme ve satın alma grubunda yatırım bankacısı olarak görev yapmıştır. The Wharton School’dan İşletme yüksek lisans ve Yale Üniversitesi’nde Ekonomi lisans programını onur dereceleri ile tamamlamıştır. Şu anda Koton, Flo ve Vansan yönetim kurulları ile Golf takımında görev yapmaktadır.

Barış Seven

Yönetim Kurulu Üyesi

Barış Seven Turkven’e katılmadan önce J.P. Morgan Londra ofisinde ağır sanayi, satınalma ve birleşmeler ve hisse senedi piyasa takımlarında yatırım bankacısı olarak görev almıştır. UPenn Üniversitesi’nden Finansal Sistem Mühendisliği anadal ve Matematik yandal derecelerine sahiptir. Barış Seven Mikro Yazılım ve Vansan yönetim kurullarında ve MNG Kargo, Mavi ve Golf takımlarında görev yapmaktadır.

Carlo Prola

Yönetim Kurulu Üyesi

Carlo Prola, Havacılık Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra Yüksek Lisans programını İngiltere Ashridge, IMD Avusturya ve London Business School’da tamamlamıştır. Grundfos firmasında çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. 80 ülkede bulunan grup şirketlerinin satış, pazarlama ve ürün geliştirme yönetimlerinde Grup Başkan Vekili olarak görev yapmıştır. Avrupa, Orta Doğu, Hindistan, Asya, Çin, Avustralya ve Amerika’da bulanan birçok şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Danimarka’da İtalyan Fahri Konsolosudur.

Ayhan Gürbay

Yönetim Kurulu Üyesi

Ayhan Gürbay, Rollmech Otomotiv genel müdürü olarak görev yapmaktadır. Öncesinde Endüstriyel Mutfak sektöründe faaliyet gösteren İnoksan’ın Genel Müdürü ve Grup CEO’su olarak görev yapmıştır. Öncesinde de Farba grubu CEO’su olarak görev yapmış ve Alman otomotiv aydınlatma firması Odelo’nun Türk sanayisine kazandırılmasında önemli rol oynamıştır. İşletme eğitimi almış olan Ayhan Gürbay “Yalın Mükemmellik” deyimini yönetim literatürüne kazandırmıştır.