Kurumsal Kimlik Rehberi

VANSAN kurum kimliğinin en önemli unsuru olan Amblem-Logo,
mutlak ölçü, renk ve oran-orantı standartları ile sabitlenmiştir.


Vansan Amblem Logosu

 

Amblem Logo Orantı

 
Amblem Logo Dişi-Erkek Kullanım
 
 
Amblem Logo Doğru Kullanım
 
Amblem Logo Yanlış Kullanım
 
 

 

 

VANSAN amblemi, bir grafik öğe olmasından çok öte özellikler taşımaktadır. Amblemin uzun yıllar kullanılabilmesi, her alanda kolaylıkla uygulanabilmesi için ideal özellikler taşır. Amblem çalışan bir makina parçası rotasyonunu andırmaktadır, genel tasarımıyla yuvarlak ve pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Anlam olarak bu form, VANSAN'ın uzun ömürlü kurumsal çizgisinin, üretme azminin, parlak geleceğinin bir ifadesidir. VANSAN kurum kimliğinin en önemli unsuru olan Amblem-Logo, mutlak ölçü, renk ve oran-orantı standartları ile sabitlenmiştir.

Her birim (x),VANSAN Amblem-Logosunun farklı boyutlardaki kullanımı için standart oranı bildirmektedir. Uygulayıcı kişi ve kurumlar VANSAN Amblem-Logosunun kullanımlarında bu oranları göz önünde tutmalı, mutlaka birim değerlerine göre ölçeklendirme yapmalıdırlar. VANSAN Logotype özniteliği değiştirilmiş bir yazı karakterinden oluşturulmuştur. Bu sebeple kesinlikle yeniden dizilmemeli, her zaman ya dijital ortamdan transfer yoluyla ya da reprodüksiyon yöntemi ile çoğaltılmalıdır.

Vansan Kurumsal Kimlik Rehberi'ne uygun olarak tasarlanmış olan VANSAN Amblem-Logosunu çeşitli bilgisayar dosya formatlarında aşağıdan download edebilirsiniz.

 
   İndirilebilir Logo Çalışmaları
 
Adobe Illustrator formatı
   
Corel Draw formatı
   
Eps formatı
   
Jpeg formatı