Kariyer

Biz büyük VANSAN ailesiyiz!


 

Başvuru Formu

İş başvurusu gerçekleştirmek için tıklayınız.

VANSAN başarısının kaynağı "insan" !

1964'te tek bir insanın girişimci ruhu ve öngörüsü ile yola çıkan VANSAN; Bugün mühendisinden işçisine 180 kişilik büyük bir ailedir Yenilikçi kurum kültürü, her çalışan için ortak değerdir. Her zaman sektörün en kaliteli ürünlerini üretmek temel motivasyon kaynağımızdır. VANSAN, pompa sanayinde kariyer yapmayı hedefleyen gençlerin, değer yaratırken, kendilerine değer katacağı eşsiz bir eğitim kurumudur. Her yıl büyüyen Vansan ailesi, potansiyeli kullanmak isteyen donanımlı gençler için çekim merkezidir.

Biz büyük VANSAN ailesiyiz

Çalışanlarının görüşlerini alır, bu bilgiler ışığında planlama yapar, çalışan memnuniyetini ve motivasyonunu arttırıcı projeler geliştiririz. Süreçlerde olasılıkları çok iyi değerlendirir, her durum karşında hazır planlamalarla problem çözme becerimizi hızlandırırız.

Ekip olarak birbirini destekleyen, paylaşımcı, huzurlu bir ortamda üretiriz. Gelişmiş sorumluluk anlayışımızla, sorunun değil, her zaman çözümün bir parçası olmayı hedefleriz.

Sürekli araştırır, teknolojik gelişmeleri izler, müşterilerin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, sorunlarını doğru çözen projeler hazırlarız. Gerçek işverenin 'müşteri' olduğunu unutmadan yaşar, her koşulda koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için; Dürüstlük, güvenilirlik, açıklık ilkelerimizle çalışırız.